Молодий буковинець » Новини Чернівців » У буковинському селі хуліганів лякають відеокамерами

У буковинському селі хуліганів лякають відеокамерами

Новини Чернівців / Життя
2 793
0
У буковинському селі хуліганів лякають відеокамерами


У селі Магала Новоселицького району з порушниками боряться за допомогою відекамер. Сільський голова Олена Нандриш (на фото)розповідає, що це досить ефективний спосіб. Порушників легко виявити, примусити їх сплатити штраф та ще й відремонтувати те, що пошкодили.

- Всього у селі встановили 13 відеокамер, заплати 14 тисяч гривень з бюджету сільської ради. Одна відеокамера встановлена на приміщенні сільської ради, три — поклали у парку. А найбільше відеокамер на приміщенні Будинку культури.

Відокамери дуже допомагають, бо легко визначити, хто ж нашкодив, - розповідає кореспонденту molbuk.ua Олена Нандриш. - Наприклад, нещодавно школярі вибили камінням лампочку з вуличного ліхтаря. Подивилися відеозапис і побачили, хто ж це зробив, тепер їхні батьки будуть відшкодовувати.

А в Будинку культури якось хлопець джипом заїхав на сходи. Двічі газував, пошкодив ці сходи. Ми теж за допомогою камер визначили порушника. Він сплатив штраф і відновив сходи. У парку зробили лавочки, фонтан, тому й там вирішили покласти відеокамери. Ще плануємо встановити відеокамери у навчально-виховному комплексі. Постійно відеокамери не переглядаємо, але коли вранці сторож бачить, що щось поламали, тоді й вмикаємо відеозапис.

Завдяки відеокамерам хуліганів у селі стало значно менше, констатує сільський голова Олена Нандриш.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують