Молодий буковинець » Новини Чернівців » Найбільші підприємства Чернівців сплатили понад 100 мільйонів гривень податків

Найбільші підприємства Чернівців сплатили понад 100 мільйонів гривень податків

Новини Чернівців / економіка, бізнес
3 487
0
Найбільші підприємства Чернівців сплатили понад 100 мільйонів гривень податків

Найбільше авансових внесків з податку на прибуток до державного бюджету нарахували та сплатили найбільші підприємства міста. А саме, ТОВ "Машзавод" - 21,05 млн. грн., ПАТ ЕК "Чернівціобленерго" - 10,6 млн. грн., ПАТ "Чернівцігаз" - 7,6 млн. грн., ТОВ "Рома" - 6,3 млн. грн. Про це повідомили в інформаційно – комунікаційному відділі ДПІ у м. Чернівцях.

Перше місце зі сплати авансових внесків з податку на прибуток до міського бюджету утримує КП "МТК "Калинівський ринок" - підприємством з початку року нараховано та сплачено 3,3 млн. грн.

- Бізнесові рекордсмени зі сплати податку на прибуток перерахували до зведеного бюджету майже 48 відсотків від загальних надходжень цього податку. Варто зазначити, що фаворити у сплаті податку на прибуток цьогоріч перевершили свої минулорічні показники на 17,8 млн. грн., або у 1,6 рази, - зазначають податківці.

З початку року платники податку на прибуток перерахували до бюджету 102 мільйони податку, що на 6,9 більше, ніж протягом 10-ти місяців минулого року.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують