Молодий буковинець » Новини Чернівців » Влада "взяла" Новодністровськ, опозиція заявляє про фальсифікації

Влада "взяла" Новодністровськ, опозиція заявляє про фальсифікації

Новини Чернівців / топ новини / політика, влада
6 373
0
Влада "взяла" Новодністровськ, опозиція заявляє про фальсифікації

Кандидат від Партії регіонів Володимир Мельник виграв вибори міського голови Новодністровська.

- За попередніми даними, Мельник виграв, - розповів molbuk.ua кандидат у мери від опозиції Руслан Панчишин. - Відрив становить близько 5%, це приблизно 400 голосів. Рішення комісії про результати виборів ще не оголошено.

Панчишин заявляє про фальсифікацію результатів. Зокрема, на скандальній дільниці, стосовно голови комісії якої Панчишин звертався до правохоронних органів.

За словами опозиції, на дільниці мало місце відмічання виборців за списками представником ПР. У нього в папці вже були бюлетені з позначною проти прізвища Мельника. Панчишин звернувся в міліцію, але наряд їхав годину, а за цей час з’явилася група підтримки і вивела свою людину з дільниці.

Панчишин написав дві заяви щодо порушень на виборах, але мало вірить у те, що результати будуть переглянуті.

- Оскаржувати можна, але у нас суди та правоохоронці приймають рішення за вказівкою і завжди на користь представників влади, - сказав Панчишин.

Все ж опозиція таки буде звертатися до правохоронців щодо фальсифікації виборів у Новодністровську.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують