Молодий буковинець » Новини Чернівців » Чернівчанин став чемпіоном Європи

Чернівчанин став чемпіоном Європи

Новини Чернівців / спорт
1 975
0
Чернівчанин став чемпіоном Європи

Чернівецький пауерліфтер Олег Ясенецький став чемпіоном Європи і виконав норматив майстра спорту міжнародного класу. Він протягом 2 років штурмував цей результат. Були у Олега спроби боротьби зі штангою і на чемпіонаті Європи, і на чемпіонаті світу.
А підкорився норматив у Празі (Чехія) на чемпіонаті Європи серед юнаків і дівчат, юніорів і юніорок. Олег виступив у ваговій категорії 59 кг. Він представляє ДЮСШ ЧОО ФСТ "Спартак". Тренує його мама Наталія Ясенецька.

Показники нашого спортсмена такі: 220 кг (присідання зі штангою) + 150 кг (жим лежачи) + 215 кг (станова тяга) = 585 кг.
Олег у своїй категорії став чемпіоном. Він виступав у складі збірної України. А всього змагалися представники 23 країн. Українські юнаки стали першими, а дівчата, юніори та юніорки - другими.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують