Молодий буковинець » Новини Чернівців » Від обмороження у 2013 році постраждали 15 буковинців

Від обмороження у 2013 році постраждали 15 буковинців

Новини Чернівців
1 717
0
Від обмороження у 2013 році постраждали 15 буковинців

Від початку року на Буковині обмороження отримали 15 людей. Переважно це безхатченки та люди, що зловживають спиртним.

- Від початку року до опікового відділення надійшли 15 людей із обмороженнями, - розповідає завідувач опікового відділення лікарні швидкої медичної допомоги Мирослав МАЛЕЙКИЙ, - люди надходять, як із районів, так і з обласного центру. Половина людей обморозилились у місті, а інша половина доправлена зі Сторожинецького, Кіцманського та Новоселицького районів. Хворий зі Сторожинецького району отримав обмороження третього та четвертого ступенів. 53-річний чоловік через сильне обмороження повністю залишився без пальців на обох руках. Каже, що випив, а потім направці пішов провідувати свою першу дружину. Так до неї й не дійшов. Його знайшли чужі люди, відправили до районної лікарні, а звідти — до нас. Традиційно із подібними ушкодженнями потрапляють люди, що зловживають спиртним, безхатьки.

В місті та області пунктів встановлювати пункти обігріву поки небачать необхідності. Кажуть, що і так є де грітися.

- На вулиці Барбюса, 7, де розміщується гуманітарна організація "Народна допомога" постійно діє пункт прийому безхатченків, - каже начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Володимир САМОЛЮК, - По Чернівцях наразі немає потреби для встановлення пунктів обігріву. Місто має розвинену інфраструктуру, тому, той, хто не хоче замерзнути, не замерзне. Працюють цілодобові аптеки, магазини. Було звернення керівництва міської ради до керівників усіх підприємств, установ та організацій, із проханням за потреби надати можливість людям обігрітися в приміщеннях. Є випадки обмороження кінцівок, які не пов'язані з тим, що ніхто не надав допомогу. На щастя, поки випадків загибелі людей від морозів немає. Із керівництвом територіального управління МНС в області ми погодили, що у випадку необхідності, якщо сильні морози будуть тривалими, то в кожному районі міста розгорнуть додатковий наметовий пункт обігріву. А гарячі напої та харчування здійснюватимуться за кошти міської ради.

У селах та райцентрах, за потреби, пропонують грітися у сільських амбулаторіях, фельдшерсько-акушерських пунктах та районних лікарнях.

Як повідомили в прес-службі ТУ МНС у Чернівецькій області, таких пунктів є 168. (Михайло Салітра)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують