Молодий буковинець » Новини Чернівців » Підприємці-"єдинщики" теж ходять у відпустки

Підприємці-"єдинщики" теж ходять у відпустки

Новини Чернівців / економіка, бізнес
2 030
0
Підприємці-"єдинщики" теж ходять у відпустки

У Чернівцях скористались своїм правом на відпустку 1297 приватних підприємців - платників єдиного податку. Таку можливість у цьому році платники на спрощеній системі оподаткування отримали відповідно до пункту 295.5 статті 295 Податкового кодексу України, - повідомляє відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ у м. Чернівцях.

Згідно із новою нормою, приватні підприємці – "єдинщики" мають право подати заяву про щорічну відпустку. Заява подається в довільній формі до початку відпустки.

Податківці нагадують, що платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки.

Також підприємці-"єдинщики" звільняються від сплати єдиного податку за період хвороби, яку потрібно підтвердити копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

Чернівчан, які звільнялись від сплати єдиного податку через хворобу, за вісім місяців було лише троє осіб.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують