Молодий буковинець » Новини Чернівців » Кілька управлінь ОДА об’єднали в департамент

Кілька управлінь ОДА об’єднали в департамент

Новини Чернівців / політика, влада
3 615
0
Кілька управлінь ОДА об’єднали в департамент

У залі селекторних нарад Чернівецької ОДА під керівництвом Михайла Бауера, директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації відбулася апаратна нарада, під час якої офіційно було представлено новий керівний та кадровий склад Департаменту.

У новоствореному підрозділі функціонуватимуть: управління освіти і науки; управління сім’ї, молоді та з гендерних питань та управління фізичної культури та спорту.

Як повідомляє сайт управління освіти, Михайло Йозефович, директор Департаменту представив свого заступника – Любов Тарангул.

Управління освіти і науки очолюватиме Георгій Куриш; управління сім’ї, молоді та з гендерних питань – Олександр Довганич, заступник директора Департаменту; управління фізичної культури та спорту – Анатолій Швець, заступник директора Департаменту.

За словами Михайла Йозефовича загальна кількість працівників становить 42 чоловіка.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують