Молодий буковинець » Новини Чернівців » Театр ляльок у Чернівцях отримав статус академічного

Театр ляльок у Чернівцях отримав статус академічного

Новини Чернівців / культура, шоу-бізнес / новини
3 277
0
Театр ляльок у Чернівцях отримав статус академічного

Обласний театр ляльок отримав статус академічного. Відповідний наказ уже підписаний у Міністерстві культури.

- 11 квітня мені зателефонували з Мінкультури і повідомили цю радісну звістку. Чекали ми на неї ще з минулого року, відколи голова облдержадміністрації підписав відповідне клопотання до Мінкультури, - розповів начальник управління культури облдержадміністрації Іван ПЕТРУСЯК.

Новий статус – вища і зарплатня. За словами Івана Петрусяка, тепер творчі працівники театру ляльок мали би отримувати надбавку до зарплатні у розмірі 20 відсотків, інші працівники – 10 відсотків. Можливо, статус допоможе також і при ремонті, якого приміщення театру вже давно потребує.

На сьогодні статус "академічний" в області мають музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської та чотири колективи філармонії: Буковинський ансамбль пісні і танцю, камерний, симфонічний оркестри, камерний хор.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують