Молодий буковинець » Новини Чернівців » На Буковині військовий головний інженер продав частину військового приміщення під офіс

На Буковині військовий головний інженер продав частину військового приміщення під офіс

Новини Чернівців / кримінал / новини
2 352
0
Військовою прокуратурою Чернівецького гарнізону скеровано до суду кримінальну справу за обвинуваченням у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 424 КК України, стосовно головного інженера однієї з квартирно-експлуатаційних частин майора Т.

Про це повідомили у відділі прес-службі Генеральної прокуратури України.

Офіцер незаконно реалізував комерційній структурі частину приміщення гарнізонного будинку офіцерів, чим спричинив збитки державі на суму понад 370 тис. грн.
У ході досудового слідства збитки повністю відшкодовано, незаконно реалізовану частину будівлі на підставі рішення суду повернуто у власність держави.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують