Молодий буковинець » Новини Чернівців » "Чернівціобленерго" продадуть 7 лютого

"Чернівціобленерго" продадуть 7 лютого

Новини Чернівців / економіка, бізнес / новини
3 233
0
"Чернівціобленерго" продадуть 7 лютого

ПАТ Енергопостачальна компанія "Чернівціобленерго" буде продана в першій половині року разом із кількома іншими обласними компаніями.

Торги акціями енергокомпаній відбудуться: 20 січня по "Закарпаттяобленерго", 3 лютого - "Вінницяобленерго" та 7 лютого - "Чернівціобленерго".

Про це заявив голова ФДМ Олександр Рябченко після продажу компанії "ДТЕК" Ріната Ахметова 40,061% акцій ПАТ "Донецькобленерго" і 25% "Дніпроенерго"Рябченко також переконаний, що більшість енергокомпаній приватизують в першій половині року.

Держава 5 років буде контролювати приватизаційні зобов'язання, взяті покупцями держпакетів акцій енергогенеруючих та енергопостачальних компаній.
За його словами, у держави залишається по 25% акцій кожної компанії і контроль за виконанням інвестиційних зобов'язань, які беруть на себе покупці.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують