Молодий буковинець » Новини Чернівців » У Чернівцях інваліди відзначили День української писемності

У Чернівцях інваліди відзначили День української писемності

Новини Чернівців / новини
1 631
0
У Буковинському міжрегіональному центрі професійної реабілітації інвалідів відзначили День української писемності та мови. В актовому залі зібралися працівники і пацієнти центру. Культорганізатор Галина Марусяк розповіла про значення цієї події в житті українців.

– Ми часто проводимо різні культурні та розважальні заходи, – розповіла Галина МАРУСЯК. – Зараз у центрі перебуває 40 інвалідів І-ІІІ груп працездатного віку з усієї України, які проходячть медичну та соціальну реабілітацію. Вони також мають змогу навчатися. У нашому центрі можна здобути професії оператора комп’ютерного набору, конторського службовця, швачки, кравця, молодшої медичної сестри з догляду за хворими. Термін навчання – від трьох до дев’яти місяців.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують