Молодий буковинець » Новини Чернівців » На Буковині вітчизняні овочі дорожчі від закордонних

На Буковині вітчизняні овочі дорожчі від закордонних

Новини Чернівців / економіка, бізнес / споживач
2 799
0
У Чернівцях вітчизняні помідори та картоплю продають паралельно з ранніми овочами, привезеними з-за кордону.

Закарпатська молода картопля на ринках коштує 17 гривень і дорожча за молоду єгипетську на п’ять гривень, помідори з Заліщиків коштують 18 грн і дорожчі за польські та турецькі, ціни на які коливаються в межах 15-16 грн. Щоправда, дорожчими від наших є лише голландські помідори. Ціни на українські огірки також вищі в середньому на дві гривні за кілограм. А капуста та редиска на ринках міста – лише українська.

На ціни впливає велика пропозиція та хімікати
Вітчизняні овочі дорожчі за іноземні, бо хімікати на ціну впливає якість та хімікати.

- Ціни на продукцію визначає виробник. На вартість овочів у цьому випадку впливають різноманітні фактори, каже Віктор ЛАЩАК, начальник інспекції з контролю за цінами в Чернівецькій області. - Зокрема, це наявність чи відсутність хімікатів, використане обладнання, сорти овочів та інше. Ймовірно, що українські виробники самі визначили таку ціну на свою продукцію.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують