Молодий буковинець » Новини Чернівців » На Буковину приїхав бізнесмен Дмитро Фірташ

На Буковину приїхав бізнесмен Дмитро Фірташ

Новини Чернівців / політика, влада / топ новини
12 121
0
На Буковину приїхав бізнесмен Дмитро Фірташ

Сьогодні у Чернівцях побував відомий бізнесмен і мультимільйонер Дмитро Фірташ. Він зустрівся з головою Чернівецької облдержадміністрації Михайлом Папієвим. Зустріч відбулася у "будинку з левами", на ній також був присутній секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин.

Як ідеться в офіційному повідомленні прес-служби ОДА, Дмиро Фірташ приїхав на Буковину як співголова Національної тристоронньої соціально-економічної ради при Президентові України, голова об'єднання організацій роботодавців України. В ході зустрічі обговорено стан соціального діалогу між державою, профспілками та роботодавцями в області, забезпечення прав і гарантій трудящих та залучення інвестицій. Михайло Папієв поінформував співголову Національної тристоронньої соціально-економічної ради про суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію в регіоні, а також про підписання в березні цього року Регіональної угоди сторін соціального партнерства на 2011-2012 роки, яка передбачає забезпечення ефективного соціального діалогу, вирішення соціально-трудових питань та посилення соціального захисту буковинців.

Кортеж Дмитра Фірташа на трьох чорних авто з київськими номерами супроводжували автомобілі ДАІ.

Як стало відомо "МБ", напередодні Дмитро Фірташ відвідав рідне село Синьків у Заліщицькому районі Тернопільської області.
На Буковину приїхав бізнесмен Дмитро Фірташ

На Буковину приїхав бізнесмен Дмитро Фірташ

На Буковину приїхав бізнесмен Дмитро Фірташ
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують