Молодий буковинець » Новини Чернівців » У Чернівцях - катастрофа з нестачею двірників

У Чернівцях - катастрофа з нестачею двірників

Новини Чернівців / суспільство
2 329
0
У Чернівцях - катастрофа з нестачею двірників

У Чернівцях заповнення посад двірників у Першотравневому районі становить 76%, Щевченківському – 67%, Садгірському лише -44%.

У Першотравневому районі Чернівців замість передбачених 157,5 двірників працює 119, у Шевченківському – замість 288 двірників працює 192,5, у Садгірському району замість 54 працює лише 24 двірника, інформує прес-центр Чернівецької міськради.

Головам районних рад доручено перевірити, як виконують роботу двірники, які працюють на півтори ставки і наскільки їх контролють керівники ЖРЕПІв.

Для мотивації заповнення вакантних посад двірників у кожному Чернівців для них облаштують гуртожитки.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують