Молодий буковинець » Новини Чернівців » Шантажував жінку, з якою мав романтичні стосунки: у Чернівцях засудили чоловіка

Шантажував жінку, з якою мав романтичні стосунки: у Чернівцях засудили чоловіка

Новини Чернівців / кримінал
2 212
0

У Чернівцях засудили чоловіка, який шантажував жінку з якою мав романтичні стосунки.

Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.



За публічного обвинувачення прокурорів Чернівецької обласної прокуратури Першотравневий районний суд м. Чернівці визнав винним 62-річного громадянина у вимаганні (ч. 4 ст. 189 КК України).

Його засуджено до 9 років позбавлення волі. Крім того, у дохід держави конфісковано 4 транспортні засоби, що належали вимагачу.

Під час судового розгляду прокурори довели, що обвинувачений шантажував молоду жінку, з якою раніше мав романтичні стосунки. Погрожуючи розголосити відомості про її приватне життя, він вимагав у потерпілої 12 000 доларів США. Згодом погодився на суму у 6 000 доларів США за "мовчання".

Після передачі чергової частини грошей чоловіка затримали правоохоронці.

До набрання вироку законної сили засуджений перебуватиме під вартою.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП в Чернівецькій області.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують