Молодий буковинець » Новини Чернівців » Ще трішки: коли засяє головна ялинка Чернівців-2024

Ще трішки: коли засяє головна ялинка Чернівців-2024

Новини Чернівців / фоторепортаж
2 429
0

Фото molbuk.ua

До початку грудня головна ялинка Чернівців уже, швидше за все, буде готова.

Про це кореспондентці molbuk.ua повідомили працівники МКП "Міськсвітло", які займаються встановленням ялинки.



Роботи почали сьогодні, 26 листопада. На частині площі Соборної - тій, що ближче до скверу Вишиванки, - встановили дерев'яне огородження.







Як пояснили комунальники, його засипляють гравієм, тоді встановлять каркас, укріплять усе бетонними плитами і тоді почнуть облаштовувати саму ялинку. Планують завершити роботи до початку грудня.







Раніше повідомлялося, що у Чернівцях усе ж таки встановлять головну ялинку міста. Кошти на неї та на прикраси не витрачатимуть, усе візьмуть із минулих років. Зокрема, ще у 2020 році місто придбало штучну ялинку заввишки 20 метрів, її тепер і встановлять. А ще раніше були куплені 3D гірлянди, ними дерево прикрасять.

Тим часом управління культури готує нову новорічну фотозону у скандинавському форматі. Її розташують на Центральній площі, де раніше стояв хрест. І штучна ялинка, і ця фотозона мають бути встановлені до свята Миколая, тобто до 6 грудня. Юлія Сафтенко припускає, що підготовка розпочнеться наприкінці листопада.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують