Молодий буковинець » Новини Чернівців » У понеділок - дощ, потім - сухо, але хмарно: погода на Буковині наступного тижня

У понеділок - дощ, потім - сухо, але хмарно: погода на Буковині наступного тижня

Новини Чернівців
4 066
0

Автор фото - Пауль Пшенічка

Наступний тиждень на Буковині розпочнеться із дощів. Загалом упродовж тижня температура повітря триматиметься на максимальному рівні до +20 градусів.

Такий прогноз погоди дає сайт Sinoptik, пише molbuk.ua



У понеділок, 16 вересня, хмарна погода протримається у Чернівцях увесь день. Сильний дощ йтиме вночі та вдень і закінчиться лише ближче до вечора. Температура повітря +13 +16 градусів.

У вівторок, середу та четвер - мінлива хмарність, зате без опадів, +14 +21.

У п'ятницю - сонячно, без опадів, +11 +20 градусів. Так само на вихідних - сонячно, без опадів, до +21 градуса.

"На наступному тижні холод та дощі відступлять з території західних областей України, погода вирівняється і повсюди домінуватиме суха сонячна тепла погода. Аж із переходом на ще один тиждень", - прогнозує синоптикиня Наталка Діденко.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram




Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують