Молодий буковинець » Новини Чернівців » У Чернівцях пропонують під час руху траурного кортежу із захисником гучно оповіщати, кого хоронять

У Чернівцях пропонують під час руху траурного кортежу із захисником гучно оповіщати, кого хоронять

Новини Чернівців / Війна з Росією
1 600
0


Депутатка Чернівецької міськради та волонтерка Галина Абрам'юк пропонує прописати порядок вшанування полеглого військовослужбовця під час руху похоронного кортежу до алеї Слави.

На сесії 29 серпня депутатка ініціювала протокольне рішення про створення робочої групи, яка займеться цим питанням, пише molbuk.ua



"Не тільки рідні і близькі - вдома чи на цвинтарі, а й всі мешканці Чернівців мають знати ім'я Героя і віддати честь Воїнові дорогою до місця його останнього спочинку", - зазначає Галина Абрам'юк.


Фото із фб-сторінки Галини Абрам'юк

Зокрема, депутатка пропонує, щоб дорогою, якою рухатиметься траурний кортеж, авто патрульної поліції, яке їде на чолі процесії, оповіщало, кого хоронять.

"Нехай знають люди і долучаються до вшанування", - пише Г. Абрам'юк.


Фото із фб-сторінки Галини Абрам'юк


Раніше повідомлялося, що 29 серпня у Чернівцях відбулося освячення алеї Слави.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують