Молодий буковинець » Новини Чернівців » На Миколаївщині вулицю Кутузова перейменували на честь буковинця Миколайчука

На Миколаївщині вулицю Кутузова перейменували на честь буковинця Миколайчука

Новини Чернівців / Новини України
1 053
0


У місті Первомайськ, що на Миколаївщині, вулицю Кутузова перейменували на честь геніального буковинського актора Івана Миколайчука.

Про це повідомляють на фб-сторінці "Деколонізація. Україна", пише molbuk.ua





Як повідомляє Південна Правда, 26 липня 2024 року начальник обласної військової адміністрації Віталій Кім підписав розпорядження, згідно з яким у Миколаєві та інших населених пунктах області переіменовано 411 вулиць і провулків.

Десятки вулиць на Миколаївщині тепер переіменовані на честь видатних українських державних діячів та діячів культури. Також у нових назвах збережена пам'ять про воїнів, які загинули в зоні АТО або під час відбиття повномасштабного російського вторгнення.

Серед нових назв також вулиці на честь буковинців Леоніда Каденюка та Володимира Івасюка.

У Чернівецькій громаді також перейменували близько 260 вулиць.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують