Молодий буковинець » Новини Чернівців » Буковинець хотів незаконно ввезти до України партію електронних сигарет на пів мільйона гривень

Буковинець хотів незаконно ввезти до України партію електронних сигарет на пів мільйона гривень

Новини Чернівців
795
0


Судитимуть жителя Буковини, який намагався незаконно ввезти в Україну партію електронних сигарет.

Про це повідомляють ТУ БЕБ у Чернівецькій області, Чернівецька обласна прокуратура, пише molbuk.ua



34-річний житель Чернівецького району налагодив механізм одержання прибутку від незаконного обігу електронних сигарет. Підакцизну продукцію чоловік придбав в Італії та намагався незаконно ввезти її на територію України.

Під час проходження митного контролю у пункті пропуску "Дяківці-Раковець" митного поста "Дяківці" у багажному відділенні його транспорту митники виявили коробки з підакцизною продукцією іноземного виробництва. У чоловіка вилучили майже 1200 POD-систем без марок акцизного податку. Орієнтовна вартість продукції становить понад пів мільйона гривень.

Буковинцеві оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 Кримінального Кодексу України. Обвинувальний акт направлено до суду.

За скоєне підозрюваному загрожує покарання у вигляді штрафу в розмірі від 85 до 170 тисяч гривень з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Процесуальне керівництво здійснювали працівники Чернівецька обласна прокуратура. Досудове розслідування у зазначеному кримінальному провадженні здійснювали детективи ТУ БЕБ у Чернівецькій області.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують