Молодий буковинець » Новини Чернівців » Отримали нового спонсора та хочуть вийти до Прем’єр-Ліги: на футбольний клуб "Буковина" чекають грандіозні зміни

Отримали нового спонсора та хочуть вийти до Прем’єр-Ліги: на футбольний клуб "Буковина" чекають грандіозні зміни

Новини Чернівців / гаряча тема
2 954
0


ФК "Буковина" отримала нового титульного спонсора, оновила склад і має амбіції грати у Прем’єр-Лізі.

30 січня представників ЗМІ на прес-конференції тренерського штабу ФК "Буковина" розкажуть про зміни, йдеться у повідомленні ФК "Буковина".



Чернівецький ФК "Буковина" отримав нового титульного спонсора. Ним стала компанія "Демарт", відома своїми спортивними проектами в рамках співпраці з СК "Прометей".
За підтримки компанії "Демарт" вже в друге в Чернівцях, в умовах війни проходить "Чемпіонат України з волейболу". Чоловіча та жіноча волейбольні команди "Прометей" приймають участь у світових змаганнях та привозять до України перемоги.
Баскетбольний клуб "Прометей", титульним спонсором якого також є компанія "Демарт", єдиний український клуб, який сьогодні представляє Україну на європейських баскетбольних змаганнях та посідає там впевнені позиції.

Одна з головних, амбіційних задач, яку ставить компанія "Демарт" перед ФК "Буковина" на сезон 2024/25 – вихід до Прем’єр-Ліги.

На даний час триває оновлення складу команди, доповнення тренерського штабу. Також тривають перемовини щодо реконструкції спортивного комплексу для проведення домашніх матчів ФК "Буковина".

Нагадаємо, у сезоні сезоні 2022/2023 "Буковина" виступала у Першій Лізі.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують