Молодий буковинець » Новини Чернівців » Зупинили за сто метрів до кордону: на Буковині затримали чоловіка з контрабандними цигарками

Зупинили за сто метрів до кордону: на Буковині затримали чоловіка з контрабандними цигарками

Новини Чернівців / новини
1 154
0


Учора, 17 червня, правоохоронці виявили та вилучили у 22-річного жителя села Плоска, майже 3 тисячі пачок сигарет без марок акцизного податку України. За вказаним фактом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.



У селі Селятин, за 100 метрів до лінії розмежування державного кордону України із Республікою Румунія співробітники відділу прикордонної служби зупинили підозрілого чоловіка. Правоохоронці виявили у буковинця 6 ящиків з тютюновими виробами сумнівного походження.
Для документування правопорушення прибула слідчо-оперативна група відділення № 1 (смт. Путила) Вижницького районного відділу поліції. Поліцейські вилучили у порушника 2990 пачок сигарет різних марок.

Слідчі поліції внесли відомості про викрите правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками частини 1 статті 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.
Наразі правоохоронці вирішують питання про накладення арешту на вилучене майно.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують