Молодий буковинець » Новини Чернівців » Поле півоній відвідало п’ять тисяч людей: його відкрили ще на два дні

Поле півоній відвідало п’ять тисяч людей: його відкрили ще на два дні

Новини Чернівців / новини / гаряча тема
2 311
0


Найбільше поле півоній в Україні, яке розквітло в Глибоці, відвідало майже п’ять тисяч людей. Загалом зібрали понад 160 тисяч гривень.

Про це розповів власник поля Петро Тоненчук, пише Суспільне.




Півонієве поле квітне вдруге. Але для відвідувачів дозволи вхід вперше.

Вхід для дорослих коштував 50 гривень. Кошти перерахують для армії та постраждалим від війни.

Зараз на полі цвіте приблизно 5000 кущів півоній з Китаю та Нідерландів.

За словами Тоненчука, зазвичай вхід на територію для відвідувачів зачинений, працюють лише садівники. Цьогоріч вирішили на два дні відкрити поле, щоб зібрати гроші для армії та постраждалих від війни.

По величезним проханням вирішили відкрити єдине в Україні поле півоній ще на два дні. Відвідати його можна ще 7 та 8 червня з 9:00 до 18:00.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують