Молодий буковинець » Новини Чернівців » Невакцинованих медиків відсторонять від роботи: яка ситуація у поліклініках Чернівців

Невакцинованих медиків відсторонять від роботи: яка ситуація у поліклініках Чернівців

Новини Чернівців / Коронавірус на Буковині
2 273
0


Невакцинованих від COVID-19 медиків відсторонятимуть від роботи.

Про це повідомляє управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради.



Відповідний наказ Міністерства охорони здоров’я України "Про затвердження Змін до Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням" вступає в дію 16 січня 2022 року.

У Чернівцях є поліклініки, у яких вакциновані 100% працівників. Це зокрема міська поліклініка №3 та поліклініка "Гравітон".

Близькі до 100% вакцинації центр первинної медико-санітарної допомоги "Роша" (98,4%), дитяча полікілініка (98%), поліклініка №5 (98%), поліклініка №2 (97,5%) та центр первинної медико-санітарної допомоги "Садгора" (94,7%).

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують