Молодий буковинець » Новини Чернівців » Як виглядав Чернівецький університет у 1995 році: з’явилось раритетне відео

Як виглядав Чернівецький університет у 1995 році: з’явилось раритетне відео

Новини Чернівців / відео / Життя
7 247
0

Чернівчанин Олександр Столяр, який раніше опублікував раритетні відео із зображенням Калинівського ринку й центру Чернівців 26 років тому, потішив користувачів соцмережі черговим відеозаписом.

Це відео зняте у липні 1995 року поблизу головного туристичного об’єкту Чернівців – центрального корпусу тодішнього Чернівецького державного університету імені Юрія Федьковича.



Як видно на відео, територія вишу за 26 років практично не змінилася. На клумбах університету буйно розквітли кущі з квітами, а доріжка посередині подвір’я ЧДУ посипане дрібними камінцями.

Герої відеозапису прогулюються територією університету й активно коментують побачене у ньому.



Про те, чим жила Буковина й Чернівці у 1995 році, читайте у публікації проекту "30 років Незалежності. Чим жила Буковина".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують