Молодий буковинець » Новини Чернівців » Буковинський прикордонник, який прострілив контрабандисту око, втік з України

Буковинський прикордонник, який прострілив контрабандисту око, втік з України

Новини Чернівців / новини / кримінал / гаряча тема
42 170
0
Буковинський прикордонник, який прострілив контрабандисту око, втік з України

Буковинський прикордонник, який стріляв по автівці та поранив людину в районі села Шепіт, втік за кордон.

Про це на брифінгу сказав директор територіального управління Державного бюро розслідувань Владислав Васильєв, передає Суспільне.



Йому заочного оголосили про підозру, чоловіка розшукують.

За інформацією ДБР, востаннє чоловіка бачили, коли він перетинав українсько-польський кордон. Підозру йому оголосили пізніше.

Нагадаємо, 18 серпня о 03:35 годині на спецлінію "102" надійшло повідомлення від чергового лікаря Путильської Центральної лікарні, що до приймального відділення доставлено 24-річного жителя села Киселиці Путильського району з діагнозом ¬¬– вогнепальне поранення.

Слідчо-оперативної група встановила, що троє чоловіків рухалися на автомобілі "Nissan Patrol" в напрямку села Шепіт. Прикордонники виконуючи обов’язки з охорони державного кордону по напрямку "618 Прикордонного знаку", зупиняли транспортний засіб з метою перевірки на протиправну діяльність. На вимогу прикордонників автомобіль не зупинився, а продовжив рухатися далі. Під час, цього було застосовано зброю для зупинки вказаного транспортного засобу. В результаті, одного з чоловіків, який сидів на задньому сидінні автомобіля було поранено.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують