Молодий буковинець » Новини Чернівців » Чорні густі хмари диму: показали на відео, як на Буковині спалюють тисячі свиней, в яких виявили небезпечну хворобу

Чорні густі хмари диму: показали на відео, як на Буковині спалюють тисячі свиней, в яких виявили небезпечну хворобу

Новини Чернівців / гаряча тема
6 284
0
Чорні густі хмари диму: показали на відео, як на Буковині спалюють тисячі свиней, в яких виявили небезпечну хворобу

У Чернівецькій області сьогодні спалюють частину знищеного поголів’я свиней, в яких два тижні тому виявили африканську чуму свиней.

Як повідомляє у Facebook журналістка Ганна Вакарчук, спалювання свиней відбувається у селі Котелеве Чернівецького району.



Як зауважила Вакарчук, спалюванню підлягає приблизно 22 тисячі голів.

На оприлюдненому відео видно чорні густі хмари диму посеред поля.



Спалах африканської чуми свиней на Буковині: що відомо

Раніше повідомлялося, що в селі Котелеве на Буковині на свиногосподарстві СТзОВ "Котелеве" у період з 11 по 13 квітня загинуло понад 400 свиней: 100 свиноматок та 320 голів молодняку. Лабораторні дослідження виявили, що причиною загибелі стала африканська чума свиней.

У Держпродспоживслужбі Чернівецької області заявили, що знищенню підлягають близько 21 тисячі свиней.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують