Молодий буковинець » Новини Чернівців » Горять гектари землі: на Буковині почалися пожежі через суху траву

Горять гектари землі: на Буковині почалися пожежі через суху траву

Новини Чернівців / новини
2 462
0
Горять гектари землі: на Буковині почалися пожежі через суху траву

На Буковині за добу сталося дві пожежі через спалювання сухої трави.

Про це повідомляє управлівння ДСНС у Чернівецькій області.



25 березня за межами села Рингач Новоселицького району горіла суха трава. Загорання на відкритій території трапилось внаслідок необережного поводження з вогнем не встановленої особи. На місце події були направлені рятувальники. Вогнеборці ліквідували пожежу на площі 4 га та не допустили поширення вогню на більшу площу.

Горять гектари землі: на Буковині почалися пожежі через суху траву

Горять гектари землі: на Буковині почалися пожежі через суху траву


Цього ж дня м. Сокиряни ліквідували пожежу в м. Новодністровськ. Поблизу Лісового мікрорайону міста перехожі помітили пожежу на відкритій території, де горіла суха трава та зателефонували рятувальникам. Вогнеборці ліквідували пожежу у тих межах, в яких застали її на момент прибуття. Площа пожежі склала 1 га.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують