Молодий буковинець » Новини Чернівців » У Чернівцях шахраї продають квитки на «Маланка-фест», який не відбудеться

У Чернівцях шахраї продають квитки на «Маланка-фест», який не відбудеться

Новини Чернівців / новини
1 691
0
У Чернівцях шахраї продають квитки на «Маланка-фест», який не відбудеться

У Чернівцях організатори фольклорно-етнографічного фестивалю маланок "Маланка-фест" заявили про те, що шахраї від їхнього імені продають квитки на цей фестиваль.

Про це йдеться у дописі на Facebook-сторінці фестивалю, пише molbuk.ua



"Інтернетом ширяться фейки щодо проведення Фестивалю Маланок в 2021. Окремі "суб’єкти туристичної діяльності" умудряються продавати квитки на Фестиваль. Повідомляємо, що в цьому році фестиваль не відбудеться. Розуміючи ситуацію, ми навіть не планували його проведення", – йдеться у дописі.



Раніше міський голова Чернівців Роман Клічук заявив про скасування у 2021 році фестивалю "Маланка-фест" у зв’язку із локдауном.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують