Молодий буковинець » Новини Чернівців » #Вихіднівдома: лікарка з Чернівців, яка перехворіла двічі коронавірусом, закликала до флешмобу

#Вихіднівдома: лікарка з Чернівців, яка перехворіла двічі коронавірусом, закликала до флешмобу

Новини Чернівців / Коронавірус на Буковині / новини
1 453
0
#Вихіднівдома: лікарка з Чернівців, яка перехворіла двічі коронавірусом, закликала до флешмобу

Лікарка із Чернівців Аліса Гріщенкова, яка вже двічі перехворіла коронавірусом закликала українців до флешмобу #Вихіднівдома.

Про це лікарка написала на своїй сторінці у фейсбуці, пише molbuk.ua



"Новий COVID антирекорд --14 575 хворих за добу. Ситуація наближайться до катастрофічної. Що далі - локдаун?! Розумію, що не лише медики, всі фізично і морально втомлені від ковіду...", - йдеться у дописі.

Аліса Гріщенкова звернулася до українців із проханням залишатися вдома у "вихідний" локдаун.

"Повернутись до нормального життя і відмінити карантин можна лише суттєво зменшивши зростання захворювання! І це залежить від кожного з вас! Допоможіть медикам у цій боротьбі. Звертаюсь особливо до молоді: будь ласка, залишайтесь на цих вихідних вдома! Відмініть зустріч з друзями, шопінг і т.д. Зараз це вкрай важливо! Доречна ідея флешмобу в вихідні виставляєм фото і хештег #вихіднівдома", - написала лікарка.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують