Молодий буковинець » Новини Чернівців » На Буковині райцентр більше доби буде без газу

На Буковині райцентр більше доби буде без газу

Новини Чернівців
1 349
0
На Буковині райцентр більше доби буде без газу

У Чернівецькій області місто Кіцмань більше доби буде без газопостачання.

Про це повідомляє компанія "Чернівцігаз" на своїй сторінці у Facebook.



Зазначається, що компанія проводитиме профілактичні випробування газорозподільних мереж до початку нового опалювального сезону.

У зв’язку з цим буде тимчасово припинено газопостачання у місті Кіцмань – з 9.00 29 вересня по 18.00 30 вересня 2020 року.



"Щороку фахівці АТ "Чернівцігаз" проводять профілактичні випробування газорозподільних мереж до початку нового опалювального сезону. Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану газопроводів та безпечного постачання природного газу споживачам у зимовий період", – йдеться у повідомленні.

"Звертаємося до всіх споживачів газу з розумінням віднестися до важливості проведення таких робіт та тимчасових відключень, а також з проханням не перешкоджати виконанню службових обов'язків працівників АТ "Чернівцігаз", – повідомила прес-служба "Чернівцігазу".

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують