Молодий буковинець » Новини Чернівців » На Буковині за добу виявили майже 90 нових випадків COVID-19

На Буковині за добу виявили майже 90 нових випадків COVID-19

Новини Чернівців / Коронавірус на Буковині / топ новини
4 258
0
На Буковині за добу виявили майже 90 нових випадків COVID-19

На Буковині сьогодні, 3 серпня, фахівці обласного лабораторного центру зафіксували 86 нових випадків коронавірусної інфекції.

Таку кількість позитивних результатів виявили серед 376 зразків, повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.



Таким чином, загальна кількість інфікованих в області від першого встановленого випадку складає 6229 осіб.

"Близько двох тижнів тому ми були щасливі повідомити вам, що ситуація із поширенням коронавірусу в області стабілізувалася. Ми навіть зменшили число ліжок, зарезервованих для хворих із вірусом. І ось сьогодні знову розгортаємо додаткові місця у трьох лікарнях. Це лише свідчення того, що вимогами адаптивного карантину, який діє на Буковині, не можна легковажити", - наголосив посадовець.

Разом з тим 118 буковинців одужали від COVID-19. Загалом кількість тих, хто поборов недугу, в області наближається до 5 тисяч, зараз таких 4805 осіб.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують