Молодий буковинець » Новини Чернівців » «Офігів від тої краси»: Сергій Притула розповів про туристичні принади Буковини

«Офігів від тої краси»: Сергій Притула розповів про туристичні принади Буковини

Новини Чернівців / Життя
3 067
0
«Офігів від тої краси»: Сергій Притула розповів про туристичні принади Буковини

Ведучий Нового каналу Сергій Притула поділився своїми враженнями від Буковини.

Про це йдеться у публікації на сайті Нового каналу.



Закриті кордони – ідеальний час, щоб вивчити рідну країну і побувати не лише у Львові та Одесі, а й у менш популярних, але не менш красивих місцях України. Наприклад, на Буковині, куди нещодавно їздив ведучий проекту "Хто зверху?" і "Діти проти зірок" (Новий канал) Сергій Притула.

Локація №1: Чернівецький Національний університет імені Юрія Федьковича

Без тіні сумніву можна сказати, що університет імені Федьковича – найпопулярніше місце в Чернівцях. Він був побудований ще в далекому 1875 році, коли Чернівці входили до складу Австро-Угорської імперії. Університет не лише зберігся до наших років, а й входить до п'ятірки кращих вищих навчальних закладів України. А чого вартий його зовнішній вигляд, за який університет навіть порівнюють із Хогвартсом з саги про Гаррі Поттера.

"У Чернівцях я був разів 30 за останні десять років, але жодного разу не примудрився потрапити до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Не буду забирати хліб в університетських екскурсоводів, просто хочу подякувати їм за доступ у всі-всі-всі цікаві місця та за те, що вони дбають про цю красу. Моя сім’я була там щаслива!", – зізнався телеведучий.

Локація №2: Успенський собор у селі Біла Криниця

Цей храм був побудований у 1908 році старовірами – людьми, які відмовилися від РПЦ і вважають саме свою віру православною.

"У це місце я вперше потрапив ще п’ять років тому і, перепрошую, офігів від тієї краси, яку там побачив! Цього разу мені пощастило більше — монахиня впустила нас всередину. Реальний стан справ усередині храму залишає бажати кращого, але все одно є чим помилуватися — різьба по дереву сторічної давнини теж має свій шарм", – говорить Притула.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують