Молодий буковинець » Новини Чернівців » Буковинця із коровою евакуювали вертольотом: письменниця пригадала паводок у горах півстолітньої давнини

Буковинця із коровою евакуювали вертольотом: письменниця пригадала паводок у горах півстолітньої давнини

Новини Чернівців / Невідома Буковина
2 256
0
Буковинця із коровою евакуювали вертольотом: письменниця пригадала паводок у горах півстолітньої давнини

Під час повені 1969 року мешканця села Розтоки на Буковині разом із його коровою евакуювали за допомогою вертольота.

Про цю історію на своїй Facebook-сторінці пригадала відома письменниця з Буковини Марія Матіос, пише molbuk.ua



Описуючи ситуацію із повінню, яка спіткала Путильщину цими вихідними, письменниця пригадала історію 51-річної давнини, коли гірський район Чернівецької області, як і зараз, спіткала негода.

"Тепер до райцентру Путила можна дістатися тільки через Берегомет і перевал Шурдин (це все одно, що лівою рукою діставати праве вухо), або вертольотом, як робили це у час повені 1969 року, доставляючи продукти харчування і евакуйовуючи людей. Тоді в Розтоках з так званого "острова Тайвань" одного діда з вершечка горіха забирала авіація, але дід навідріз відмовився евакуйовуватися без своєї корови, то так і пам’ятаю той Вертольот над Розтоками з дідом в салоні і коровою на прив‘язі під вертольотом", – розповіла Марія Матіос.



Раніше повідомлялося, що в Чернівецькій області внаслідок погіршення погодних умов піднялися рівні води у річках Прут і Черемош, що спричинило підтоплення низки населених пунктів регіону.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують