Молодий буковинець » Новини Чернівців » Буковина потерпає від повені: що відомо на цей час

Буковина потерпає від повені: що відомо на цей час

Новини Чернівців / топ новини
9 877
0
Буковина потерпає від повені: що відомо на цей час

У Чернівецькій області внаслідок погіршення погодних умов піднялися рівні води у річках Прут і Черемош, що спричинило підтоплення низки населених пунктів регіону.

Що відомо про ситуацію зі стихією на Буковині станом на ранок 15 червня:



▇ У селі Петраші Путильського району через сильні опади стався різкий підйом рівня води у річці Черемош. Це призвело до виходу води з русла річки на автомобільну дорогу Р-62, протяжність підтопленої дороги становить приблизно 200 метрів, а рівень води на дорозі – приблизно 40 см.



▇ Через негоду підмило дорожнє покриття на автодорозі у межах села Дихтинець Путильського району, протяжністю приблизно 10 метрів.

Буковина потерпає від повені: що відомо на цей час


▇ Внаслідок повені у селі Розтоки Путильського району підтоплено 22 житлові будинки, 64 господарські будівлі та майже 100 присадибних ділянок.

▇ У селі Слобода Банилів Вижницького району вранці 14 червня різко піднявся рівень води у річці Черемош, внаслідок чого вода вийшла на низько розташовану ділянку приватного домогосподарства та землі запасу сільської ради. Наразі ситуація стабілізувалася, рівень води в річці Черемош знизився.

Буковина потерпає від повені: що відомо на цей час


▇ Окрім того, вода підтопила тимчасовий міст через річку Прут, розташований на межі Герцаївського та Новоселицького районів.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують