Молодий буковинець » Новини Чернівців » Чисельність хворих з COVID-19 на Буковині за 10 днів зросла на 700% – Осачук

Чисельність хворих з COVID-19 на Буковині за 10 днів зросла на 700% – Осачук

Новини Чернівців / Коронавірус на Буковині
5 859
0
Чисельність хворих з COVID-19 на Буковині за 10 днів зросла на 700% – Осачук

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук висловив обурення з приводу легковажності деяких жителів Буковини, які не вбачають нічого страшного у поширення коронавірусної хвороби в регіоні.

Як заявив посадовець у прямому ефірі у Facebook, його тривожить, що на просторах соцмереж "з’являються такі сміливі голоси наших експертів, які кажуть: "А чи не занадто мало людей захворіло, щоби такі жорсткі обмежувальні заходи ми змушені були терпіти? А чи це не перегин палиці з боку влади?".



"Так я хочу вам сказати – порахуйте не тільки у чисельному вимірі, не тільки порівнюйте, скільки було минулого тижня, і тепер. Якщо когось не бентежить цифра 104, то давайте переведемо її у відсотки, і скажемо, що за десять минулих днів до сьогоднішнього дня чисельність хворих, які заразились коронавірусом, у нас зросла на 700%. Можливо ця цифра трохи зупинить і дозволить вам задуматись над всією серйозністю цієї ситуації?", – повідомив голова ОДА.

Нагадаємо, сьогодні ще 14 буковинців отримали підтвердження щодо коронавірусної хвороби COVID-19.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують