Молодий буковинець » Новини Чернівців » У Чернівцях закриють спортивні комплекси та розважальні центри, - Осачук

У Чернівцях закриють спортивні комплекси та розважальні центри, - Осачук

Новини Чернівців
3 247
0
У Чернівцях закриють спортивні комплекси та розважальні центри, - Осачук

У Чернівецькій області розширили ряд обмежувальних заходів у зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції.

Як повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук сьогодні на брифінгу, вчора ввечері, 12 березня, на засіданні комісії з ТЕБ та НС ухвалили кілька додаткових заходів, щоб мінімізувати контакти людей у тісному середовищі.



"Обмежувальні заходи, які вже діють на території всієї країни, ми підсилюємо для всіх спортивних комплексів, басейнів, лазень, великих розважальних центрів. Також просимо громадян, якщо так співпало, що в ці дні у вас заплановані гучні сімейні свята, тимчасово він них утриматися", - сказав чиновник.

Пізніше Осачук уточнив, що йдеться саме про закриття цих закладів з метою недопущення нових випадків інфікування.

Осачук додав, що сьогодні відбудуться чергові навчання сімейних лікарів, які надалі працюватимуть адресно: тобто із тими людьми, які повернулися з-за кордону.

"Будемо закликати їх при будь-яких перших симптомах телефонувати до лікаря", - додав голова ОДА.

Раніше Осачук закликав всіх українців і буковинців зокрема, які протягом 3-4 тижнів повернулися додому із закордонних поїздок із країн, в яких зафіксовано поширення коронавірусу, вжити максимально можливих заходів із самоізоляції, проявити соціальну відповідальність.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують