Молодий буковинець » Новини Чернівців » У Мунтяна збираються ліквідувати дві обласні установи і створити Буковинський центр культури і мистецтва

У Мунтяна збираються ліквідувати дві обласні установи і створити Буковинський центр культури і мистецтва

Новини Чернівців / політика, влада
3 965
0
У Мунтяна збираються ліквідувати дві обласні установи і створити Буковинський центр культури і мистецтва

Чернівецька обласна рада має намір створити нову обласну комунальну установу – "Буковинський центр культури і мистецтва".

Відповідний проект рішення оприлюднений на сайті облради, пише molbuk.ua



Цей проект рішення передбачає створення обласної комунальної установи "Буковинський центр культури і мистецтва Чернівецької обласної ради".

Водночас пропонується припинити діяльність юридичної особи – комунального учбово-методичного центру культури Буковини шляхом приєднання до новоствореної обласної комунальної установи.

Окрім того, пропонується до "Буковинського центру культури і мистецтва" приєднати обласне комунальне підприємства "Кіновідеопрокат".

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують