Молодий буковинець » Новини Чернівців » Як поляки рятували євреїв: у Чернівцях покажуть виставку

Як поляки рятували євреїв: у Чернівцях покажуть виставку

Новини Чернівців / культура, шоу-бізнес
2 876
0
Як поляки рятували євреїв: у Чернівцях покажуть виставку

У Чернівцях 22 жовтня о 14.00 у Польському народного домі (вул. О. Кобилянської, 36) відкриється виставка про польських Праведників Народів Світу "Ризикуючи життям".

Про це кореспондентці molbuk.ua повідомили організатори.



Виставка створена Музеєм історії польських євреїв (POLIN, м. Варшава) у співпраці з Міністерством закордонних справ Польщі. З 2014 року вона демонструвалася у багатьох країнах світу - Іспанії, Австралії, Росії, Німеччині, Литві, Естонії, США.

Українська версія виставки була підготовлена Польським Інститутом у Києві, і експонувалася у містах Дніпро, Одеса, Старобільськ, Харків.
У Чернівцях виставка проводиться в рамках відзначення 78 роковин геттоїзації та депортації єврейського населення в жовтні-листопаді 1941 р. і триватиме до 12 листопада.

Як поляки рятували євреїв: у Чернівцях покажуть виставку


Організатор виставки у Чернівцях – Чернівецький музей історії та культури євреїв Буковини.

Співорганізатор – ГО "Обласне товариство польської культури ім. Адама Міцкевича".

Довідково:

Праведник народів світу – почесне звання, яке з 1953 року присвоюється Державою Ізраїль тим неєвреям, які, ризикуючи власним життям, рятували євреїв у роки Голокосту.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують