Молодий буковинець » Новини Чернівців » Опалювальний сезон у Чернівцях: з 25 вересня почнуть заповнювати водою тепломережі будинків

Опалювальний сезон у Чернівцях: з 25 вересня почнуть заповнювати водою тепломережі будинків

Новини Чернівців / топ новини
3 312
0
Опалювальний сезон у Чернівцях: з 25 вересня почнуть заповнювати водою тепломережі будинків

У Чернівцях з 25 вересня комунальне підприємство "Чернівцітеплокомуненерго" починає процес заповнення водою теплових мереж, теплових вводів, внутрішньобудинкових систем централізованого опалення об'єктів Чернівців та проведення гідравлічних випробувань на міцність і щільність теплових мереж, теплових вводів до будинків відповідно графіку.

Про це йдеться у повідомленні теплокомуненерго, пише molbuk.ua



Зазначається, що ЖБК, ЖБТ, ОСББ та інші утримувачі будинків у Чернівцях та споруд повинні до 25 вересня терміново завершити всі роботи на внутрішньобудинкових системах централізованого опалення; закрити засувки в вузлах вводу до 1 жовтня й надати теплопостачальній організації листи про готовність об’єктів до гідравлічних випробувань до 1 жовтня.

"МКП "Чернівцітеплокомуненерго" не несе відповідальності за заливи приміщень у випадку відсутності підтверджуючого листа та при самовільному виконанні робіт на внутрішньобудинкових системах централізованого опалення", – йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в Чернівцях УТОГ опинився під загрозою зриву опалювального сезону.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують