Молодий буковинець » Новини Чернівців » «Пробіжи за загиблого воїна»: Чернівці готуються до забігу в пам’ять про героїв АТО

«Пробіжи за загиблого воїна»: Чернівці готуються до забігу в пам’ять про героїв АТО

Новини Чернівців / новини
1 363
0
«Пробіжи за загиблого воїна»: Чернівці готуються до забігу в пам’ять про героїв АТО

У Чернівцях 25 серпня відбудеться забіг у пам’ять про загиблих під час російсько-української війни солдатів.

Про це у Facebook повідомляють організатори проекту "Voiny".



Організовані забіги відбудуться в таких містах: Суми (25 серпня), Дніпро (25 серпня), Миколаїв (31 серпня), Житомир (29 серпня), Тернопіль (25 серпня), Коломия (25 серпня), Чернівці (25 серпня) і Луцьк (25 серпня).

"Ми будемо дуже вдячні якщо Ви знайдете можливість пройти/пробігти/пропливти ... певну відстань і запостити фотографію або відео у себе на сторінці з хештегом #вшануй", – йдеться у дописі.



Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують