Молодий буковинець » Новини Чернівців » У Чернівцях митрополит колишньої УПЦ МП подав до суду на газету «Час»

У Чернівцях митрополит колишньої УПЦ МП подав до суду на газету «Час»

Новини Чернівців / новини
3 094
0
У Чернівцях митрополит колишньої УПЦ МП подав до суду на газету «Час»

У Чернівцях 11 квітня розпочнеться судове засідання у справі за позовом митрополита Чернівецького і Буковинського колишньої УПЦ МП Мелетія до редакції газети "Час".

Як повідомив у Facebook редактор газети Петро Кобевко, суть справи – спростування недостовірної інформації, захист честі, гідності та ділової репутації.



"Редакції газети ЧАС не звикати до судів. Маємо їх уже 60. Завтра, 11квітня о 15 год.30хв. суддя Галичанський (Першотравневий райсуд Чернівців) розпочне розгядати 61 справу. Вона цікава тим, що до суду газету подав сам митрополит РПЦ Мелетій. Ми думали, що з попами зустрінемося на Божому суді. І він буде справедливим: кожен одержить те, що заслужив. Але, напевне, піп Мелетій не довіряє суду Божому. Тому й судиться у Першотравневому", - повідомив Кобевко.

Він додав, що "у позові йдеться, що нема у нього 5 авт, а тільки 3, нема 3 кадил і т.д".

У Чернівцях митрополит колишньої УПЦ МП подав до суду на газету «Час»


"Бідний він, як церковна миша. У суді будемо дізнаватися про статки і багатства митрополита РПЦ на Буковині Мелетія", - додав Петро Кобевко.

За інформацією із судового реєстру, розгляд справи за позовом Єгоренка Валентина Володимировича до редакції газети "Час" розпочнеться завтра, 11 квітня о 15.30 у Першотравневому районному суді.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують