Молодий буковинець » Новини Чернівців » На Буковині поліцейські протягом години знайшли викрадений мікроавтобус

На Буковині поліцейські протягом години знайшли викрадений мікроавтобус

Новини Чернівців / новини
1 532
0
На Буковині поліцейські протягом години знайшли викрадений мікроавтобус

У Чернівецькій області правоохоронці упродовж години знайшли викрадений автомобіль.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області.



Зазначається, що сьогодні, 12 лютого, близько 15 години до Кіцманського відділення поліції звернулась 32-річна жителька с. Малятинці, Кіцманського району із повідомленням про викрадення автомобіля. Буковинка необачно залишила ключі в замку запалення мікроавтобуса та не замкнула гаражне приміщення.

Працівники СОГ та ГРПП Кіцманського ВП встановили, що до викрадення транспортного засобу причетний 30-річний житель села Ставчани, Кіцманського району.

Вже менше як за годину правоохоронці знайшли викрадений автомобіль. Наразі тривають слідчі дії.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують