Молодий буковинець » Новини Чернівців » Боротьба з контрабандою: на Буковині вздовж кордону встановили колючий дріт

Боротьба з контрабандою: на Буковині вздовж кордону встановили колючий дріт

Новини Чернівців / новини
1 451
0
Боротьба з контрабандою: на Буковині вздовж кордону встановили колючий дріт

У Держприкордонслужбі України повідомили про встановлення загороджувального паркану в межах Закарпатської і Чернівецької областей для протидії контрабандистам.

Як зазначили у прес-центрі ДПСУ, аби знизити активність тютюнової контрабанди, ухвалено рішення облаштувати інженерні загородження вздовж лінії кордону.



"Прикордонниками Мукачівського загону було встановлено 7 тисяч метрів спірального загороджувального паркану. Окрім цього прикордонники облаштовують інші загородження, серед яких "спотикачі", малопомітні перешкоди, проводять розчистку прикордонної смуги", - зазначили у відомстві.

Боротьба з контрабандою: на Буковині вздовж кордону встановили колючий дріт


"Для стабілізації ситуації, що склалася у цьому регіоні, на найбільш загрозливі напрямки прикордонники направили додаткові резерви відомства - підрозділи мобільного загону "ДОЗОР", прикордонні комендатури та кінологів із собаками, які максимально ущільнили державний кордон", - повідомили у ДПСУ.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують