Молодий буковинець » Новини Чернівців » У Берліні знайшовся боєць з Буковини, якого розшукували тиждень

У Берліні знайшовся боєць з Буковини, якого розшукували тиждень

Новини Чернівців / новини / топ новини
4 938
0
У Берліні знайшовся боєць з Буковини, якого розшукували тиждень

У Берліні (Німеччина) знайшовся учасник антитерористичної операції з Хотинського району Чернівецької області Ігор Мацкуляк, який з 13 жовтня вважався зниклим.

Про це повідомляє газета "Хотинські вісті", пише molbuk.ua

Зазначається, що 31-річний буковинець, родом із села Долиняни, знайшовся.

"Останніми днями в німецькій пресі поширювалися оголошення про розшук нашого земляка. Зазначалося, що 13 жовтня він не повернувся до своєї квартири у Берліні. З того часу вважався безвісти відсутнім. За словами його батька, Ігор був дезорієнтований", - йдеться у публікації "Хотинських вістей".

Також повідомляється, що Ігор Мацкуляк був одним із тих, хто став на захист України ще в квітні 2014 року. В липні цього ж року в районі Луганського аеропорту під час ворожого обстрілу нищівних градів Ігор отримав численні травми та поранення. Переніс близько 40 операцій, повністю втратив пам’ять, яку йому важко було відновити через часті оперативні втручання та численні наркози.

Раніше повідомлялося, що в Німеччині розшукують буковинця, який перебував на лікуванні.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують