Молодий буковинець » Новини Чернівців » З Чернівців до Шипинців: на Буковині відбувся Хресний хід

З Чернівців до Шипинців: на Буковині відбувся Хресний хід

Новини Чернівців / новини
5 222
0
З Чернівців до Шипинців: на Буковині відбувся Хресний хід

8 серпня відбувся хресний хід з Чернівців до Свято-Пантелеймонівського монастиря, приурочений до 1030-річчя Хрещення Русі (Кіцманський район, с. Шипинці).

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА, пише molbuk.ua.

Богослужіння розпочалося о 7.30 ранку у церкві святої Параскеви Сербської в Чернівцях, після чого хресний хід вирушив до монастиря в селі Шипинці, що на Кіцманщині. Віряни зупинялися біля церков у селах Мамаївці, Лужани та безпосередньо в Шипинцях. У монастирі відбуласявечірня служба, а 9 серпня, на храмове свято святого Великомученика Пантелеймона- святкове богослужіння.

За підтримки управління молоді та спорту обласної державної адміністрації під час проведення ходи учасникам було роздано сувеніри з символікою Хрещення Русі.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують