Молодий буковинець » Новини Чернівців » Заради спиртного обікрав рідну маму: на Буковині затримали чоловіка, який виносив побутову техніку

Заради спиртного обікрав рідну маму: на Буковині затримали чоловіка, який виносив побутову техніку

Новини Чернівців / кримінал
1 750
0
Заради спиртного обікрав рідну маму: на Буковині затримали чоловіка, який виносив побутову техніку

У Чернівецькій області поліція викрила чоловіка, котрий разом із співмешканкою не раз виносив з будинку матері побутову техніку.

Поцуплене правоохоронці повернули власниці. За скоєне крадіям загрожує до п’яти років позбавлення волі, повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області.

У липні поточного року до поліції звернулася 51-річна жителька села Василівка Сокирянського району. Приводом для цього стало зникнення з її помешкання електоприладів. Поліцейські дізналися, що поки жінка перебувала на заробітках за кордоном, невідомі особи винесли з її оселі газову плиту, мікрохвильову піч, холодильник та іншу техніку.

Провівши ряд першочергових заходів, оперативники Сокирянського відділення поліції викрили зловмисників. 33-річний син потерпілої разом зі своєю співмешканкою – 33-річною жителькою міста Новодністровськ – шляхом підбору ключа потрапляли в будинок, звідки виносили майно заробітчанки. Поцуплене здавали в ломбард, а на виручені гроші купували спиртне.

Заради спиртного обікрав рідну маму: на Буковині затримали чоловіка, який виносив побутову техніку


Крадії вже неодноразово були судимі за майнові злочини. Правоохоронці повернули жінці викрадені речі. А горе-синові та його подрузі за скоєне прийдеться відповідати на лаві підсудних.

За даними фактами відкрито кримінальні провадження, передбачені частиною 2 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Слідчі готують клопотання до суду про обрання правопорушникам запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Триває досудове розслідування.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують