Молодий буковинець » Новини Чернівців » На Буковині змії покусали 3-річну дитину і чоловіка: обоє в лікарні

На Буковині змії покусали 3-річну дитину і чоловіка: обоє в лікарні

Новини Чернівців / новини
4 829
0
На Буковині змії покусали 3-річну дитину і чоловіка: обоє в лікарні

Двоє буковинців 6 липня потрапили до лікарні внаслідок укусів змій.

За даними прес-служби обласного управління ДСНС, до хірургічного відділення Чернівецької міської дитячої лікарні госпіталізували 3-річного мешканця села Спаська.

Того ж дня за медичною допомогою до Сторожинецької центральної районної лікарні звернувся житель села Кам’яна. Чоловіка, 1964 року народження, вкусила змія, коли він перебував у лісі. За словами лікарів, стан потерпілих середньої важкості.

З метою запобігання таким нещасним випадкам, Управління ДСНС України у Чернівецькій області вкотре нагадує громадянам правила поведінки, якщо вас укусила змія:

- постарайтеся якомога скоріше відсмоктати із рани отруту, постійно її випльовуючи. Не можна цього робити тому, у кого є садни чи інші поранення слизової губ або порожнини рота;

- місце укусу обробіть антисептичними засобами, шкіру навколо рани – зеленкою або спиртом, одеколоном;

- відсмоктавши отруту, обмежте рухомість потерпілого. Якщо змія укусила в ногу, прибинтуйте її до другої ноги та, підклавши що-небудь під ноги, злегка підніміть їх. При укусі в руку необхідно зафіксувати її в зігнутому положенні;

- щоб прискорити виведення отрути з організму, потерпілому давайте пити багато чаю і лужної мінеральної води;

- негайно зверніться у лікувальний заклад за кваліфікованою медичною допомогою.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують