Молодий буковинець » Новини Чернівців » На Буковині троє дітей наковтались таблеток й потрапили до лікарні

На Буковині троє дітей наковтались таблеток й потрапили до лікарні

Новини Чернівців / новини
1 797
0
На Буковині троє дітей наковтались таблеток й потрапили до лікарні

На Буковині 2 липня до реанімаційного відділення Хотинської лікарні госпіталізували трьох малюків із села Клішківці.

Як пишуть "Хотинські вісті", з’ясувалось, що дітлахи з однієї родини.

Вони наковтались пігулок, які були у доступному місці. Після цього усі троє потрапили до лікарні з попереднім діагнозом – отруєння медикаментами.

За словами заступника головного лікаря лікарні Алли Яковенко, стан дітей уже задовільний, їм краще. Наразі з реанімації їх перевели у дитяче відділення.

Фахівці зазначили: у разі подібного інциденту потрібно дати дитині багато пити, викликати у неї блювоту і негайно телефонувати у швидку.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують