Молодий буковинець » Новини Чернівців » На Буковині затримали чоловіка, який підрізав односельчанина

На Буковині затримали чоловіка, який підрізав односельчанина

Новини Чернівців / новини / кримінал
1 874
0
На Буковині затримали чоловіка, який підрізав односельчанина

У Чернівецькій області правоохоронці затримали 49-річного жителя Путильського району, який підрізав свого односельчанина.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області.

11 листопада до поліції надійшло повідомлення про те, що до Путильської районної лікарні поступив 36-річний житель села Довгопілля з ножовим пораненням.
Відразу на місце події виїхала слідчо-оперативна група.

Поліцейські встановили, що під ранок 11 листопада заявник разом із своїм односельчанином розпивали спиртні напої. В подальшому між ними виникла суперечка, в ході якої порушник схопив ножа та завдав потерпілому тілесне ушкодженння. Останнього було госпіталізовано до лікарні з діагнозом проникаюча рана живота.

В ході проведення пошукових заходів поліцейським вдалося швидко затримати праворушника. Ним виявився 49-річний місцевий житель. Зловмисник вже притягувався до кримінальної відповідальності за нанесення тяжкого тілесного ушкодження та вбивство.

Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального Кодексу України.

Зловмисника затримано в порядку статті 208 Кримінального-процесуального кодексу України та поміщено до ізолятора тимчасовго тримання. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Слідчими призначено низку експертиз.Триває досудове розслідування.

Зловмиснику слідчі вже оголосили підозру у вчиненні злочину. За скоєне йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують